Friends Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor!

Friends Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor!

Komedi dizisi Friends, HBO Max ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

En sevilen komedi dizileri arasında yerini alan Friends dizisi, eski bölümleri ile bile izlenmeye devam etmişti. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ ın yer aldığı dizi eksiksiz bir kadro ile tekrar ekranlara dönecek.

HBO Max'e özel bir bölümle nostalji rüzgarları estirecek dizi ile ilgili HBO Max'in baş içerik sorumlusu Kevin Reilly açıklamada bulundu: "David, Jennifer, Courteney, Matt, Lisa ve Matthew ile tüm Friends bölümlerinin yanına eklenecek bir HBO Max özel programı için tekrar bir araya geliyoruz. Projenin ilk aşamalarında Friends'in farkına vardım. Yıllar sonra dizide çalışma fırsatım oldu ve nesilden nesile izleyicileri her zaman yakaladığını görmekten çok memnun oldum. Ekibin ve izleyicilerin gerçek zamanlı olarak bir araya geldiği bir bölüm olacak ve bu birleşmenin, yeni hayranları da katarak dizinin ruhunu yakalayacağını düşünüyoruz."

WarnerMedia , Friends dizisinin tüm haklarını Netflix'ten alabilmek için yıllık 85 milyon dolar ödeme yapmayı taahhüt etmiş ve 5 yıllık bir anlaşma imzalamıştı. Netflix ise 2019 yılı içerisinde yayın hakları için yaklaşık olarak 80 milyon dolar ödeme yapmıştı. Emma Conway ve James Longman’ ın yapımcılığını üstlendiği, Ben Winston tarafından çekilecek olan Friends dizisinin özel bölümü merakla bekleniyor. 

Yorumlar