Friends Dizisinin Özel Bölümüne İlişkin Detaylar Belli Oldu

Friends Dizisinin Özel Bölümüne İlişkin Detaylar Belli Oldu

HBO yöneticisi Bob Greenblatt, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Friends Dizisinin özel bölümüne ilişkin açıklamalarda bulundu.

Independent'ın Screen Rant'tan aktardığı habere göre özel bölüm, dizinin devamı niteliğinde olmayacak ancak çekimler Friends dizisinin orijinal setinde yapılacak.

Dizi Bölümü Değil, Özel Etkinlik

HBO Max Başkanı Bob Greenblatt açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: "Bu özel bir yeniden buluşma. Karakterlerini canlandırmayacaklar. Ama bir kısmını sette gerçekleştirecekler. Çünkü herkes o apartman setini seviyor. Ama yine de bu bir yeniden buluşma." Coronavirus salgını nedeniyle birçok yapım sanal ortamda, çeşitli uygulamalar kullanılarak hayata geçirilmişti. Ancak Bob Greenblatt, bu trende uymayarak çekimleri henüz gerçekleşmeyen projenin, sanal bir bulusmaya uyarlanmayacağını da belirtti.

Friends Dizisi Hala Çok Popüler

22 Eylül 1994 ve 6 Mayıs 2004 tarihleri arasında 10 yıl büyük bir izleyeceği kitlesiyle yayın hayatına devam eden dizinin her geçen gün hayranlarının sayısı artıyor. Aradan geçen onca zamana rağmen izlenmeye devam eden dizinin özel bir bölümle seyircisiyle tekrar buluşacak olması heyecanı arttırıyor. 2020 Şubat ayında Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer'ın bir araya gelerek dizi için özel bir bölümün çekileceği açıklanmıştı. Bu bölümün mart ayında çekilmesi bekleniyordu ancak coronavirus salgını nedeniyle çekimler belirsiz bir tarihe ertelendi. Dijital ortamda bir buluşmanın olmayacağı da açıklandıktan sonra bu özel bölümün hayranlarıyla buluşma tarihi belirsizliğini koruyor. Bu özel bölüm için Friends dizisinin her bir oyuncusuna 3 milyon ila 4 milyon dolar (yaklaşık 20 milyon - 27 milyon TL) arasında ödeme yapılacağı da söylentiler arasında.

Yorumlar