Frozen 2 Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Disney, Frozen 2 filmi için yeni bir fragman yayınladı.

2013 yılında ilk Frozen filminin vizyona girmesinin ardından Disney, büyük başarılarından birini elde etmişti. İlk filmin bu denli başarılı olmasındandolayı ikinci filmin çıkacağına dair beklentiler yüksekti.

Bu yılın başlarında Frozen 2'den fragman yayınlayarak beklentilere bir cevap vermişti. İlk fragman yayınlandığında vizyon tarihi belli olan Frozen 2, 22 Kasım'da seyircisi ile buluşacak.
Frozen 2, belli olmayan dizi projesi söylentilerinin ve yayınlanan kısa bir fragmanın ardından yeni bir fragman ile karşımıza çıktı. Yayınlanan ikinci fragmanda Frozen 2 hakkında yeni ipıçlarını da ortaya çıkarıyor. Fragmanda Arendelle ve Elsa'nın büyülü güçlerinin sırları hakkında yeni ipuçlarını görüyoruz.
22 Kasım tarihinde vizyona girecek olan Frozen 2'de, ilk filmde gördüğümüz neredeyse bütün karakterleri tekrardan göreceğiz.

Frozen 2 Filminin Konusu

Arendelle kapılarının çok uzağında tehlikeli bir yolculuğa çıkan Anna, Elsa, Olaf, Kristoff ve Sven'ıın maceraları konu ediliyor. Elsa neden büyülü güçlere sahip bir şekilde doğdu? Bu sorunun cevabını arayan Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven, olağanüstü ve oldukça tehlikeli bi yolculuğa çıkarlar.
Karlar Ülkesi 2

Karlar Ülkesi 2

Vizyon Tarihi: 22 Kasım 2019

Yorumlar