Futbolcu Neymar; Türk Filmi İzlerken Ağladı

Futbolcu Neymar; Türk Filmi İzlerken Ağladı

7. Koğuştaki Mucize filminin namı futbolcu Neymar’a kadar ulaştı

Bir Güney Kore filminden uyarlanan ve yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı 7. Koğuştaki Mucize filminin Netflix macerası doludizgin devam ediyor. Başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı film Türkiye’de başarılı bir vizyon performansı sergiledikten sonra geçtiğimiz ay Netflix bünyesine katılmıştı. Film Netflix’te çok büyük başarılar elde etmeye ve dünyayı ağlatmaya devam ediyor.

7. Koğuştaki Mucize Zirvede Yer Alıyor

Mart ve Nisan aylarında ortalığı kasıp kavuran 7. Koğuştaki Mucize filmi Türkiye ile aynı anda Ortadoğu’da da vizyona girmiş ve başarılı bir gişe performansı elde etmişti. Netflix serüveninde ise film Fransa ve İspanya gibi ülkelerde çok büyük izlenme sayılarına ulaştı ve Top 10 listelerinde zirveye yerleşti. Birçok Fransız ve İspanyol; filme çok ağladıklarına dair paylaşımlar yaptılar.

7. Koğuştaki Mucize Filmi Neymar’ı Ağlattı

Her geçen gün farklı bir ünlünün profilinde görmeye alıştığımız 7. Koğuştaki Mucize filmi bu kez Paris Saint Germain takımının Brezilyalı dünya yıldızı Neymar’ı ağlattı. Neymar; filmden bir görsel ile birlikte paylaştığı hikayede: "Çocuğu olan iyi anlar... Ne filmdi ama! İzlerken bir çocuk gibi ağladım!" ifadelerine yer verdi.

7. Koğuştaki Mucize

7. Koğuştaki Mucize

Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2019
Tür:

Yorumlar