Gain'in Yeni Komedi Dizisi 'Ex Aşkım' Yayın Hayatına Başladı

Gain'in Yeni Komedi Dizisi 'Ex Aşkım' Yayın Hayatına Başladı

Gain'in komedi türündeki yeni mini dizisi “Ex Aşkım“ yayın hayatına başladı. “Ex Aşkım'da kendinizden çok şey bulacaksınız.“

Aralık 2020'de yayın hayatına başlayan yeni nesil dijital içerik platformu Gain, yeni mini dizisi "Ex Aşkım"ı izleyicilerine sundu. Komedi türündeki mini dizi,  bilerek ya da tesadüfen bir araya gelen eski sevgililerin hikayelerini konu alıyor.

Herhangi bir sebeple ya da tesadüfen bir araya gelen eski sevgililerin arasındaki ilişkinin mizahi bir dil ile anlatıldığı Ex Aşkım' ihanetlerin, iz bırakan ilişkilerin, yarım kalmış aşkların, bazen de bir şarkı ile bazen bir kokuyla akla gelen bazen de bir kafede karşılaşan eski sevgililerin birbirinden ilginç anları izleyici ile buluşuyor.

Aşk ilişkilerinin karmaşıklığını eğlenceli bir dil ile anlatan dizinin yönetmenliğini Devrim Yalçın, Hande Türkel, Başaran Şimşek, Devrim Özkan ve Yunus Ozan Korkut üsteniyor. Dört farklı kişinin farklı bakış açılarıyla ele aldığı mini dizi Ex Aşkım'ın her bölümünde farklı bir konu olmasıyla birlikte değişen bir oyuncu kadrosuna sahip olacak.

Komedi Türündeki Mini Dizi Ex Aşkım'ın İlk Fragmanı

Senaryosunu Ebru Erdem'in kaleme aldığı Ex Aşkım'ın oyuncu kadrosunda Yiğit Kirazcı, Sahra Şaş, Ayşe Melike Çerçi, Ali Yoğurtçuoğlu, Begüm Akkaya gibi pek çok sürpriz ismin yer alıyor.
Ex Aşkım ilk 4 bölümü ile Gain'de yayında.

Yorumlar