Game Of Thrones 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones dizisinin 8.Sezon 3.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Son sezonu ile hayranlarına veda etmeye hazırlanan Game of Thrones dizisinin final sezonunun ilk bölümü 14 Nisan 2019 tarihinde yayınlanmıştı. Hayranlarını ekran başına kilitleyen kült dizinin 2. bölümünün bir kısmı yayından önce sızmıştı. Dizinin 3. bölümünün fragmanı ise takipçilerinin beğenisine sunuldu.

7 sezondur hayranlarını ekrana kitleyen dizinin 8. sezonunun ilk bölümü 72.5 milyon kişi tarafından izlendi. Son sezonu ile hayranlarına son kışını yaşatacak olan dizinin takipçileri, final sezonunda 90 dakikalık 6  bölüm izleyecek.

GAME OF THRONES 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

7.sezonun son bölümünden sonra Game of Thrones hayranları dizinin finali hakkında teoriler üretmişti. Büyük Winterfell Savaşı’nı izleyeceğimiz 8. sezonun 3. bölümüne kadar savaş hazırlıkları devam ediyordu. 3. bölüm fragmanında hiçbir savaş sahnesine yer verilmediğini görebiliyoruz. 3. bölümde savaş öncesi korkunç sessizliğin ve gergin bir atmosferin hakim olacağını tahmin ediyoruz. Jon Snow’un “Gece Kralı geliyor.” sözleri ise başlayan aksiyonun habercisi olarak görülebilir. Fragmanın en sonunda ise Birenne of Tarth yer alıyor. Büyük bir hayran kitlesinin 3. bölümü sabırsızlıkla beklediğini söyleyebiliriz.

 

Yorumlar