Game Of Thrones Dizisi Tekrar Çekilecek Mi?

Game Of Thrones Dizisi Tekrar Çekilecek Mi?

Game Of Thrones dizisinin son sezonuna gelen eleştirilere kanaldan yanıt geldi.

Dünya tarihinin en çok izlenen dizisi ünvanını ele geçiren ve uzun yıllardır dünya çapında milyonlarca kişi tarafından hayranlıkla izlenen Game Of Thrones dizisi bir süre önce 8. sezonuyla final yapmıştı. Game Of Thrones dizisinin finali izleyenleri çoğu tarafından beğenilmedi. Hatta final sezonundaki her bir bölüm için ayrı ayrı kötü yorumlar yapıldı. Üstelik bazı bölümlerde teknik ekip tarafından bazı hatalar -örneğin unutulan Starbucks bardağı- yapılınca izleyenler çileden çıktı.

 

Game Of Thrones Final Sezonu Tekrar Çekilsin

Hayranı oldukları dizinin bu kadar kötü şekilde bitmesiyle hayal kırıklığına uğrayan milyonlarca hayran en sonunda dayanamayıp dizinin son sezonunun tekrar çekilmesi için imza toplamaya başlamıştı. Üstelik sosyal medyadan da dizinin yapımcıları büyük bir baskı altına alındı. Yazar G.R.R. Martin bu tepkilere “delilik” yakıştırmasını yapmıştı.

Game Of Thrones Final Sezonu Tekrar Çekilmeyecek

1 milyona yakın imzanın toplandığı konuyla ilgili net ve resmi açıklamayı Game Of Thrones dizisinin yapımcısı olan HBO kanalının yöneticileri yaptı. Casey Bloys yaptığı açıklama ile olumsuz yorumların az sayıda olduğunu ve 32 Emmy adaylığının başarıyı gösterdiğini belirtti. Ne kadar imza toplanırsa toplansın Game Of Thrones dizisinin herhangi bir bölümünün tekrar çekilmesi söz konusu dahi değil.

Yorumlar