Game of Thrones Hayranlarına Kitap: The Winds of Winter

Game of Thrones Hayranlarına Kitap: The Winds of Winter

“Game of Thrones” roman serisinin ve dizisinin yazarı George R.R. Martin’in, “The Winds of Winter” isimli yeni kitabı 2021 yılında satışa çıkacak.

Dünya çapında büyük yankı uyandıran ve her sezonu ile dillerden düşmeyen efsane dizinin ve roman serisinin yazarı George R.R. Martin, karantina süreci boyunca “A Song of Ice and Fire” isimli fantastik kitap serisi üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyordu. Yazar George R.R. Martin, yoğun programının meyvesi olan serinin altıncı kitabı “The Winds of Winter” kitabının 2021 yılı içerisinde raflarda yerini alacağını duyurdu.

Coronavirüs salgını sürecinde, zamanını bir dağ evinde kitap yazarak geçiren yazar, bir blog yazısı yayınlayarak hayranlarına yeni kitabının müjdesini verdi. Martin, blog yazısında: “Başka yapacak bir şey olmadığından, zorunlu tecrit benim yazmama yardımcı oldu. Winds of Winter’da uzun saatler geçiriyorum ve sürekli ilerleme kaydediyorum” dedi. 2021 yılında yayınlanacak olan romanın çeşitli bölümlerini yazmaya devam ettiğini ve kitabı için hala uzun bir yolu yürümesi gerektiğini belirten yazar "Beni rahatsız eden kötü günlerim ve beni yükselten iyi günlerim var. Sonuç olarak işler yolunda, memnunum." sözlerini de açıklamalarına ekledi.

“Game Of Thrones”un Ön Bölümü “Dragon House” İçin İşler Yolunda

Ayrıca yazar George R.R. Martin, “Game of Thrones” serisinin ön bölümü olan “Dragon House” projesinin de başarılı bir şekilde ilerlediğini de açıkladı. Hem televizyon hem de beyazperde projeleri üzerinde de yoğunlaştığını belirten yazar gelecek yıllarda büyük merak uyandıran yapımlarla gündemden düşmeyecek gibi.

George R. R. Martin’in Diğer Projeleri

George R.R. Martin, televizyon için “Who Fears Death” ve “Wild Cards” isimli projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Beyazperde için ise “Sandkings”, “The Ice Dragon” ve “The Lost Lands” hikayelerinin uyarlamaları için kolları sıvamış durumda.

Yorumlar