Geçtiğimiz 10 Yılın En İyi George Clooney Filmleri!

avatar
Anonim Editör

Sinema sektöründe kırk yılını geride bırakan Oscarlı oyuncu, başarılı bir yapımcı ve yönetmen George Clooney...

Yerçekimi -2013

Yerçekimi -2013

Dr. Ryan Stone ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin bir mekikte uzay yolculuğuna çıkarlar. Ancak rutin bir keşif yürüyüşü sırasında çarpan bir cisim sonucu mekik paramparça olur. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopan ve Uzay boşluğunda yapayalnız kalan iki bilim insanının büyük fedakarlıklara hazır olmaları gerekmektedir.

Senden Bana Kalan -2012

Senden Bana Kalan -2012

Varlıklı iş adamı Matt King, eşi Elizabeth’in geçirdiği tekne kazası sonucu yaşam ünitesine bağlanmasıyla tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye karar verir. İki genç kızını da alarak Kauai'ya tatile giden Matt ailesinden kalan büyük mal varlığını satma kararı alır.

Zirveye Giden Yol -2011

Zirveye Giden Yol -2011

Senato seçimlerinin Ohio ayağında rekabet çekişmeli ilerlemektedir. Son aşamaya gelindiğinde Başkan Morris’in basın sözcüsü Stephen Myers politik bir skandalın içene çekilmekte olduğunu fark eder. 

Aklı Havada -2010

Aklı Havada -2010

Şirket küçültme konusunda uzman olan ve profesyonel bir işten çıkarmacı olarak çalışan Ryan hava alanlarında, otellerde ve kiralık arabalarda geçen tek kişilik, özgür hayatından son derece memnundur. Fakat yeni iş arkadaşı ona insanın bir evi olmasının aslında ne demek olduğunu düşündürecektir. 

İkili Oyun -2008

İkili Oyun -2008

Dodge Connolly profesyonel amerikan futbol liginde mücadele eden the Duluth Bulldogs takımının kaptanıdır. takım ve amerikan futbol ligi süre giden 1920’lerde Amerika’yı saran büyük ekonomik kriz futbol ligini de vurunca takım sponsor bulamaz ve batma tehlikesine girer. Dodge hem halkın hem de sponsorların ilgisini yeniden çekebilmek için ülkede savaş kahramanı olarak büyük bir üne sahip olan kolej oyuncusu Carter Dutherford’u transfer eder. Ancak Dutherford’un hikâyesiyle ilgilenen gazeteci Lexie Littleton bu iki erkek arasında bir rekabetin başlamasına neden olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Popüler Listeler