Geniş Aile Komşu Kızı Filminden Fragman

Geniş Aile serisinin üçüncü filmi Geniş Aile Komşu Kızı’ndan fragman yayınlandı.

2009 senesinde televizyon ekranlarında dizi olarak yayınlanmaya başlayan ve 3 sezon boyunca devam eden Geniş Aile; 2015 senesinde Geniş Aile Yapıştır ismiyle beyazperdeye taşınmıştı. Bir sonraki sene Geniş Aile: Her Türlü isimli sinema filmi ile devam eden macerada üçüncü film de yolda. İsmi Geniş Aile: Komşu Kızı olacak filmden ilk fragman yayınlandı.

 

Geniş Aile Yapıştır ve Her Türlü Filmlerinin İzleyici Sayıları

Yaklaşık bir arayla vizyona giren iki filmden ilki olan Geniş Aile Yapıştır; 718.521 seyirci sayısına ulaşmış ve bu miktar beğenilince yapımcılar, yönetmen Ömer Uğur ve başrol oyuncusu Ufuk Özkan hızlı bir şekilde ikinci filme karar vermişti. İkinci film olan Geniş Aile: Her Türlü ise neredeyse iki katı lokasyon imkanına rağmen sadece 197.144 kişi tarafından izlendi. Gişedeki bu başarısızlığın ardından Geniş Aile defterinin kapandığı düşünülmüştü. Ancak 3 sene aranın ardından seri devam ediyor.
 

Geniş Aile Komşu Kızı Filminin Konusu ve Oyuncuları

2016’daki başarısız gişe performansının ardından 3 yıl beyazperdeden uzak kalan Geniş Aile ailesi yeni filmleri Geniş Aile Komşu Kızı ile dönüyor. Diğer filmlerde senaryoları yazan ve Ömer Uğur ile birlikte yönetmenlik yapan Cüneyt İnay bu filmin tek yönetmeni. Filmin Ufuk Özkan ve Bülent Çolak’tan oluşan ana castında Fırat Tanış yok gibi gözüküyor. Kadroya ek olarak Rojda Demirer ve Emre Altuğ gibi önemli oyuncular katıldı. Geniş Aile Komşu Kızı filminin vizyon tarihi ise 2 Ağustos 2019.
 

Yorumlar