George Clooney'li The Midnight Sky Filminden İlk Kareler Paylaşıldı

George Clooney'li The Midnight Sky Filminden İlk Kareler Paylaşıldı

Hem yönetmenlik koltuğunda hem de başrolde yer alan George Clooney'nin yer aldığı dram türündeki The Midnight Sky filminden ilk kareler palaşıldı.

Hem başrolde yer alan hem de yönetmenlik koltuğunda oturan başarılı aktör George Clooney'nin yer aldığı Netflix filmi The Midnight Sky'dan ilk görseller paylaşıldı. Senaryosunu Mark L. Smith'in kaleme aldığı dram türündeki filmin yapımcılığını Grant Heslov, George Clooney, Keith Redmon, Bard Dorros ve Cliff Roberts üstleniyor.

 Lily Brooks-Dalton’un çok sevilen “Good Morning, Midnight” isimli romanından uyarlanan filmin yönetmenlik koltuğunda George Clooney yer alıyor. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen The Midnight Sky, Kuzey Kutbu’nda yalnız bir bilim insanı olan Augustine'nin hikayesini konu alıyor. George Clooney’nin canlandıracağı Augustine, çok geç olmadan Sully (Felicity Jones) ile iletişim kurarak, astronotların esrarengiz bir felaketin tehdit ettiği Dünya’ya geri dönmesini engellemeye çalışıyor. 

George Clooney'nin Augustine rolünü canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda; Sully karakteri ile Felicity Jones, Mitchell karakteri ile Keyle Chandler, Sophie Rundle, Ethan Peck ve Adewole rolünde David Oyelewo gibi isimler yer alıyor.

Netflix'te yayınlanacak olan uyarlama dram filmi The Midnight Sky, Aralık 2020 tarihinde izleyicileri ile buluşacak.

Yorumlar