Gerçek Hikayeden Uyarlanan The Salisbury Poisonings BluTV'de

Gerçek Hikayeden Uyarlanan The Salisbury Poisonings BluTV'de

Gerçek hikayeden uyarlanan BBC yapımı The Salisbury Poisonings dizisi tüm bölümleri ile 15 Haziran’da sadece BluTV’de yayınlanacak. Dizi 15 Haziran’da BluTV'de.

Türkiye'nin sevilen dijital yayın platformu BluTV, 2018 yılında İngiltere’nin Salisbury şehrinde meydana gelen gerçek bir olayı konu eden mini dizi The Salisbury Poisonings’i izleyicilerle buluşturuyor. İngiltere’de büyük panik yaratan ve Rusya ile gerilimine sebep olan novichok zehirlemelerinin perde arkasını anlatan ve dört bölümden oluşan BBC yapımı dizinin tüm bölümleri 15 Haziran’da sadece BluTV’de!

2018 yılında İngiltere’nin Salisbury şehrinde meydana gelen gerçek bir olaydan uyarlanan mini dizi The Salisbury Poisonings, 15 Haziran’da Türkiye'nin sevilen dijital platformu BluTV’de yayına giriyor. İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek BBC yapımı dizinin dört bölümü de aynı anda BluTV’de izleyiciyle buluşuyor.

The Salisbury Poisonings dizisi fragmanı

Başrollerinde Anne – Marie Duff, MyAnna ve Buring Rafe Spall’in yer aldığı dizi, “novichok” isimli bir toksik madde zehirlenmelerinin yerel bölge halkının üzerindeki etkilerini ve Salisbury şehrinin benzeri görülmemiş bir olayla karşılaştığında gösterdiği olağanüstü kahramanlığını anlatıyor.

Hayal edilemez bir korku durumuyla karşı karşıya kalan masum halkın cesaretini, dayanıklılığını ve kişisel trajedilerini gözler önüne seren The Salisbury Poisonings’in, senariyosunu Adam Patterson ve Declan Lawn kaleme aldı. Dizinin kadrosunda ayrıca Johnny Harris, Annabel Scholey, Mark Addy, Stella Gonet ve Ron Cook gibi isimler de yer alıyor.

BBC yapımı The Salisbury Poisonings tüm bölümleri 15 Haziran’da sadece BluTV’de!

Novichok nedir?

Novichok, Rusya tarafından imal edildiği ileri sürülen, askeri nitelikte ve sinir sistemi üzerinde etkili bir kimyasal zehirdir.
The Salisbury Poisonings

The Salisbury Poisonings

Yayın Durumu: Tamamlandı
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar