Görevimiz Tehlike Ve Transformers Filmleri Ne Zaman Vizyona Girecek?

Görevimiz Tehlike Ve Transformers Filmleri Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yeni Paramount Pictures filmlerinin de vizyon tarihleri açıklandı.

Mart ayından bu yana sinemayı ve hayatı durduran koronavirüs pandemisinde birçok ülke tedbirli normalleşme dönemine giriyor. Yaz mevsimi için sinema salonlarının yeniden açılma hazırlıkları başladı. Bu konuyla ilgili haberimizi buradan okuyabilir ve sinema salonlarının ne zaman açılacağını öğrenebilirsiniz.

Vizyon Tarihleri Açıklanıyor

Ülkede en fazla salona sahip işletmeci olan Mars Group’un koronavirüse özel tedbirlerle birlikte Haziran sonu sinemalarda gösterimleri başlatmaya hazır olduğuna dair yapılan açıklamanın ardından Cinemaximum’un internet sitesinde Temmuz ayından başlayacak şekilde yeniden düzenlenmiş bir vizyon takvimi yayınlandı. Nuh Tepesi filminden başlamak üzere ertelenen filmlerin yeni bir takvimle vizyona girmeye başlayacağı anlaşıldı.

Paramount Filmlerinin de Tarihleri Açıklandı

2020 ve devamının beklenen filmleri arasında yer alan Paramount filmlerinin Türkiye vizyon tarihleri de belli oldu. Buna göre Görevimiz Tehlike 7 filmi 19 Kasım 2021’de, Görevimiz Tehlike 8 filmi ise 4 Kasım 2022 tarihinde vizyona girecek. Yeni Transformers filminin vizyon tarihi 24 Haziran 2022, The Tomorrow Filminin vizyon tarihi ise 23 Temmuz 2021. Dünyanın en ünlü masa rol yapma oyunu Dungeons and Dragons’un filmi ise 27 Mayıs 2022’de vizyona girecek.

Mission: Impossible 7

Mission: Impossible 7

Vizyon Tarihi: 23 Temmuz 2021
Tür:
Oyuncular:

Yorumlar