Gretel ve Hansel Filminin Korku Dolu Fragmanı

Hansel ve Gretel masalının korkunç filminden fragman yayınlandı.

Grimm Kardeşler imzalı olan ve yüzlerce yıldır birçok ülkede farklı versiyonları ile anlatılan Hansel ve Gretel masalı Oz Perkins yönetmenliğinde bir korku filmine dönüşüyor. “Masalların özü korkunçtur ve sonradan çocuklar için yumuşatılmıştır. Şimdi masalları özüne döndürüyoruz.” Bu motto ile Gretel ve Hansel adıyla film haline getirilen unutulmaz masalın filminden korkunç bir fragman da yayınlandı.

 

Hansel ve Gretel Masalının, Gretel ve Hansel Filminin Konusu

Neredeyse herkesin bildiği Hansel ve Gretel masalında; çocuklarının üvey annesinin boyunduruğu altına giren bir baba çocuklarını ölsünler diye bir ormana gönderir. Çocuklar ormanda çeşitli mücadeleler verip hayatta kalır. En sonunda -bazı versiyonlara göre üzerinden çikolatalar akan ve içinde insan yiyen bir cadı yaşayan- bir eve varırlar. Evde yaşayan cadının tuzaklarından kurtulan çocuklar eve sağ salim döner ve babaları ile araları düzelir(!). Film ise masalı temel alarak çok daha korkunç bir hikaye anlatacak. Hikayenin yola çıkış noktasında 16 yaşındaki Gretel ve abisi Hansel’in odun aramak için ormana çıkması var.
 

Gretel ve Hansel Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Başrolünde bu tarz filmlerden aşina olduğumuz Sophia Lillis’in yer aldığı Gretel ve Hansel filminin diğer oyuncuları arasında Alice Krige ve Sam Leakey var. Sophia Lillis; IT ve Sharp Objects gibi benzer korku filmlerinde yer almıştı. Oz Perkins’in yönetmenlik yaptığı filmde senaryo koltuğunda Rob Hayes var. Filmin vizyon tarihi henüz netleşmedi ancak 2020 senesinde seyirciyle buluşması bekleniyor.
 

Gretel ve Hansel Filminin Fragmanı

Gretel And Hansel

Gretel And Hansel

Tür:
Oyuncular:
Yönetmen:

Yorumlar