Gucci Filmi İçin Yıldızlarla Görüşülüyor

Gucci Filmi İçin Yıldızlarla Görüşülüyor

Ridley Scott, yeni filmi “Gucci“ için Robert De Niro, Al Pacino, Adam Driver ve Jared Leto ile görüşüyor.

"Alien" serisi ile tanınan ünlü yönetmen Ridley Scott, büyük bütçeli yeni filmi "Gucci" için sinema dünyasının en önemli isimleri ile görüşmeye başladı. Yavaş yavaş oyuncu kadrosunun oluşmaya başladığı film için Robert De Niro ve Al Pacino gibi usta isimlerle görüşmeler yapılıyor. Ayrıca filmdeki diğer roller için Adam Driver, Jared Leto, Jack Huston ve Reeve Carney gibi ödüllü isimlerle de görüşmeler başladı. Görüşülen isimlerin açıklanması bile büyük heyecan uyandırdı, hangi oyuncuların filmde yer alacağı merak konusu.

Lady Gaga ile Anlaşma İmzalandı

Yönetmen Ridley Scott, All The Money In The World, The Martian, Alien, Blade Runner gibi önemli yapımlarla tanınıyor. Şimdi ise kariyerinin en önemli filmlerinden biri olan "Gucci" için kollarını sıvamış durumda. Oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ederken ilk olumlu yanıt Lady Gaga'dan geldi. Gaga, filmde Gucci markasının kurucu isminin torunu olan Maurizio Gucci'nin eski eşi Patrizia Reggiani'yı canlandıracak.

Gucci Filminin Konusu

"Gucci" filminde, moda dünyasının en önemli markalarından biri olan Gucci'nin sahibi Guccio Gucci'nin torunu Maurizio Gucci'nin hikayesi anlatılacak. Maurizio Gucci, 1995 yılında öldürülmüştü. Maurizio Gucci, Reggiani'yi başka bir kadın için terk etmesinin ardından yaşanan bu olayda baş şüpheli Reggiani olmuştu ve kocasına suikast düzenleme suçundan hapis cezasına mahkûm edilmişti. Ömrünün 18 yılını hapiste geçiren Reggiani'nin Gucci'den 2 çocuğu vardı. Bu trajik olay uzun bir süre basının gündemindeydi, şimdi ise Ridley Scott imzalı "Gucci" filmine konu olacak. Filmin senaryosunu Roberto Bentivegna yazdı. Filmin senaryosu, Sara Gay Forden tarafından yazılan "The House Of Gucci: A Sensational Story Of Murder, Madness, Glamour And Greed" isimli romandan esinlenerek hazırlandı. Ridley Scott, "The Last Duel" filminin çekimlerini tamamladıktan sonra "Gucci"nin çekimlerine başlayacak.

Yorumlar