Guillermo del Toro'nun Korku Filminden Fragman

Oscarlı usta Guillermo del Toro’nun korku türündeki The Shape of Water (Suyun Sesi) filminden fragman yayınlandı.

2017 senesinde The Shape of Water (Suyun Sesi) filmi ile Oscar törenlerinde şov yapan Meksikalı usta yönetmen; yönetmenlik kariyerinin yanı sıra yapımcılık ve senaristlik kariyerine de devam ediyor. del Toro’nun yapımcılık koltuğunda oturduğu, Alvin Schwartz’ın romanından içinde del Toro’nun da yer aldığı bir ekip tarafından uyarlanan Scary Stories to Tell in the Dark (Karanlıkta Anlatılacak Korkunç Hikayeler) isimli korku filminden fragman yayınlandı.

 
Filmin yönetmenlik koltuğunda daha önce korku filmleri konusunda The Autopsy of Jane Doe ile kendisini ispatlayan Andre Ovredal yer alıyor.
 

SCARY STORIES TO TELL IN THE DARK FİLMİNİN KONUSU NE

 
Filmin konusu temel olarak mahallelerinde yaşanan cinayetleri çözmeye çalışan bir grup gencin hikayesinden ibaret. Ancak gençlerin yaşadığı korkunç anlar ve özellikle her birinin tek tek korkularıyla yüzleşmeleri oldukça gerici ve etkileyici bir film konusu ortaya çıkarıyor.
 

SCARY STORIES TO TELL IN THE DARK FİLMİNİN OYUNCU KADROSU VE VİZYON TARİHİ

 
Filmin kadrosunda Zoe Colletti, Michael Garza, Gabriel Rush, Austin Abrams, Dean Norris, Gil Bellows gibi isimler bulunuyor. Filmin ABD vizyon tarihi ise 9 Ağustos 2019.
 
Scary Stories To Tell İn The Dark

Scary Stories To Tell İn The Dark

Vizyon Tarihi: 23 Ağustos 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar