Gupse Özay'dan Yeni Komedi Filmi Geliyor

Gupse Özay'dan Yeni Komedi Filmi Geliyor

Deliha filmlerinden tanıdığımız Gupse Özay’ın yeni filmi Eltilerin Savaşı çekimlerine başlandı.

Yalan Dünya dizisindeki rolüyle tanınan Deliha filmiyle öne çıkan Gupse Özay; Deliha 2, Tatlım Tatlım, Görümce gibi yapımlarının ardından yine tamamen kendi tarzında bir aile komedisi olan Eltilerin Savaşı filmi ile geliyor. Sempatik tavırları ile ilgi çekici bir komedi karakteri yaratan Özay; birbirlerine benzeyen ve genelde temele aile-mahalle ilişkilerini alan filmlerde yer aldı. Yeni filmi Eltilerin Savaşı da birebir bu denkleme uygun olacak gibi. Filmin çekimlerine 22 Temmuz günü başlandı.

 

Eltilerin Savaşı Filminin Konusu

Eltilerin Savaşı filmi beklendiği üzere iki elti arasındaki çekişmeli ortamı anlatacak. Eltilerden birini Gupse Özay canlandırırken Özay ile başrolü paylaşan isim Merve Dizdar olacak. Eltilerin isimleri ise Sultan ve Gizem. Aile ilişkilerinde kadınların ve erkeklerin rolleriyle ilgili ilginç ve eğlenceli bir bakış açısı geliştirmesini beklediğimiz filmin yönetmenlik koltuğunda Onur Bilgetay oturacak

Eltilerin Savaşı Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Filmin başrollerinde yer alan Gupse Özay ve Merve Dizdar’a Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu gibi önemli isimler eşlik ediyor. Filmin yeni yılın başında 31 Ocak 2020’de vizyonda olması bekleniyor.
 
Eltilerin Savaşı

Eltilerin Savaşı

Vizyon Tarihi: 31 Ocak 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar