Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Filminin Fragmanı Yayınlandı

Yeni nesil Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filminin fragmanı yayınlandı.

Doğa Can Anafarta’nın yönetmenliğinde Hababam Sınıfı Yeniden filmiyle aramıza bir kez daha dönen yeni nesil Hababam Sınıfı’nın ikinci filmi Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filminin fragmanı paylaşıldı. Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri bir kez daha farklı bir ekiple sinemaya uyarlandı ve yeni serinin ikinci filminde orijinal seriden aşina olduğumuz bir tema var. Yeni Hababam Sınıfı kadrosu Yaz Oyunları’na katılıyor.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Filminin Konusu

Hababam Sınıfı’nın da bir üyesi olduğu Özel Çamlıca Lisesi; Kıbrıs’ta düzenlenecek yaz oyunlarına katılmaya hak kazanırlar. Okul müdürü bu yarışma için fen lisesinde okuyan dört öğrenciyi seçse de Hababam Sınıfı öğrencileri sırf Kıbrıs’ta tatil yapabilmek için bir yolunu bularak Kıbrıs’a kendileri giderler. Hababam Sınıfı’nın bu haylaz öğrencileri Kıbrıs’ta kendilerinden yaşça küçük zeki öğrencilere karşı yarışmak zorunda kalacaktır.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Fragmanı

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filminin baş öğretmen kadrosunda, Hababam Sınıfı Yeniden filminde de olduğu gibi Altan Erkekli var. Altan Erkekli’nin yanında Özel Çamlıca Lisesi’nin bu yeni macerasında Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler, Giray Altınok, Deniz Akkaya, Öykü Çelik ve Mert Denizmen yer alıyor. Filmde ayrıca son dönemde yaşadığı sağlık sorunlarıyla herkesi endişelendiren Mehmet Ali Erbil de rol alıyor. Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filmi 3 Nisan 2020’de vizyona girecek.
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları

Vizyon Tarihi: 20 Kasım 2020
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar