Hababam Sınıfı Yeniden Filminden Fragman Paylaşıldı

Yeni nesil Hababam Sınıfı filmi “Hababam Sınıfı Yeniden“den ilk fragman sinemaseverlerle paylaşıldı.

Efsaneleşmiş Hababam Sınıfı filmleri Rıfat Ilgaz'ın romanından uyarlanmış olup, yönetmen koltuğuna başarılı yönetmen Doğa Can Anafarta'nın geçtiği Hababam Sınıfı Yeniden'in fragmanı ile tarihin tekerrür etmesiyle nostaljik duyguların geri dönüşüne tanık oluyoruz.

En eğlenceli öğrencileri tek bir sınıfta toplayan Hababam Sınıfı serisi filmleri Türk Sineması'nın en önemli yönetmenlerinden Ertem Eğilmez yönetmenliğinde, Kemal Sunal, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Şener Şen, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Münir Özkul gibi efsanevi isimlerle dönemine damgasını vurmuş ve nesilden nesile herkese kendini izletmesiyle unutulmaz olduğunu kanıtlamıştı. Şimdi ise Doğa Can Anafarta yönetmenliğindeki yeni filmin izleyicileriyle Mayıs ayı içerisinde buluşması bekleniyor. Yepyeni oyuncuları ve karakterleriyle Hababam Sınıfı Yeniden filmi Özel Çamlıca Lisesi'nin öğrencilerini konu ediniyor. Karma öğretime geçiş yapan erkek lisesine yatılı olarak kız öğrencilerin gelmesi üzerine ortalık karışır! Yeni gelen kızlar ve erkekler arasındaki eğlenceli rekabeti beyaz perdede izleyeceğimiz filmde öğrencilerin başına neler gelecek? Efsanevi Hababam Sınıfı serisine bir yenisini ekleyecek olan "Hababam Sınıfı Yeniden" filminde, Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül gibi karakterlere filmde yer verilecek. Nostaljiyi yeniden canlandıran Hababam Sınıfı Yeniden filminin oyuncu kadrosunda  Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Sami Aksu, Nazlı Pınar Kaya, Fırat Albayram, Irmak Aydın, Mustafa Karaoğlu, Hasan Say, Hülya Duyar, Osman Alkaş, Deniz Yeşil Mavi, Nural Demirhan ve Vural Ceylan yer alıyor. Görüntü yönetmenliğini Mehmet Başbaran'ın üstlendiği filmin senaryosunu ise Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Biz Size Döneriz ve Damat Takımı gibi başarılı komedi filmlerine imza atan Doğa Can Anafarta oturuyor.  

Vizyon Tarihi Ne Zaman

Efsaneleşmiş Hababam Sınıfı film serisinin devamı niteliğindeki Hababam Sınıfı Yeniden'in izleyicileriyle 17 Mayıs 2019 tarihinde sinemalarda buluşması beklenenler arasında yer alıyor.

 
Hababam Sınıfı Yeniden

Hababam Sınıfı Yeniden

Vizyon Tarihi: 05 Nisan 2019
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar