Hakan Muhafız Final Sezonu İle Seyirci Karşısına Çıkacak

Hakan Muhafız Final Sezonu İle Seyirci Karşısına Çıkacak

Hakan Muhafız 4. ve final sezonuyla 9 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te.

Netflix’in ilk Türk yapımı projesi olma özelliği taşıyan Hakan Muhafız seyirci tarafından büyük bir ilgi gördü. On bölümden oluşan fantastik dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. 

Heyecanlı bir şekilde biten üçüncü sezonun ardından dördüncü sezonun ne zaman yayınlanacağını merak konusu olmuştu. Hakan Muhafız tüm dünya ile aynı anda 9 Temmuz’da seyircisi ile buluşacak. 

Hakan Muhafız Dizisinin Son Sezonunda Ne Olacak?

Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul'un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç... Kahramanımız şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur.

Bu sezonda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız'ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir. Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de günümüzde son yüzleşmesini Faysal'la yaşar.

Yorumlar