Hareket Sekiz Filminden Yeni Fragman

Ali Sunal’ın Hareket Sekiz isimli komedi filminden yeni bir fragman daha yayınlandı.

2019’un senesinin son aylarında vizyona girip yıla damga vurmayı hedefleyen polisiye temalı komedi filmi Hareket Sekiz’in yayınlanan ilk fragmanını daha önce sizinle paylaşmıştık. Filmden yeni bir fragman daha yayınlandı. Başrolünde son yıllarda Güldür Güldür isimli yapımla BKM bünyesi altında büyük bir başarı yakalayan Ali Sunal’ın yer aldığı yapımın fragmanı oldukça hareketli gözüküyor.

 

Hareket Sekiz Filminin Konusu

Hareket Sekiz filmi 3 eğlenceli polis memurunun hikayesini anlatıyor. Reşat, Kazım ve Bünyamin isimli bu 3 polis memuru kendilerine verilen zorlu bir görev için bir Rus mafyasının peşine düşüyorlar. Rus mafyasının Türkiye’den bor kaçırmasını önlemeye çalışan polisler kendilerini birbirinden komik ve saçma durumların içinde bulur.
 
 

Hareket Sekiz Filminin Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

Hareket Sekiz filminin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstleniyor. Ali Yorgancıoğlu daha önce Hayalet Dayı ve Aslı Gibidir filmleri ile tanınmış bir komedi yönetmeni. Filmin başrollerinde Ali Sunal, Onur Atilla ve Sarp Bozkurt var. Bu üç isim de BKM için hiç yabancı isimler değil. Filmde Rus mafya babasına ise Gürgen Öz hayat verecek. Filmin vizyon tarihi 4 Ekim 2019.
 

Hareket Sekiz Filminin Fragmanı

 
Hareket Sekiz

Hareket Sekiz

Vizyon Tarihi: 04 Ekim 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar