Harry Potter Serisinin Devamına Oyunculardan Yeşil Işık

Harry Potter Serisinin Devamına Oyunculardan Yeşil Işık

Harry Potter serisinin yıldızları, serinin devamına olumlu bakıyor.

Dünyanın en çok hayranı bulunan fantastik film serilerinden Harry Potter’da Ron ve Draco karakterlerine hayat veren Rupert Grint ve Tom Felton; Harry Potter serisi hakkında ew.com’a konuştu. Serinin devam etme ihtimali ve Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabı film haline getirilirse oynamak isteyip istemeyeceklerine dair soruları yanıtlayan ikili seriyi sevenleri açıklamaları ile heyecanlandırdılar.

 

Harry Potter Ve Lanetli Çocuk

Harry Potter serisinin yazarı J. K. Rowling; Harry Potter ve Lanetli Çocuk isimli yeni kitabını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kitap uzun bir arada sonra Harry Potter evrenini devam ettirecek. Bir tiyatro oyunu şeklinde yazılan kitap seriden tanıdığımız karakterlerin çocuklarının hikayelerine yer verecek. Tanıdığımız karakterler ise kitapta ebeveyn olarak yer alacaklar. Kitabın bir gün (elbette Fantastik Canavarlar serisi sona erdiğinde.) film haline gelmesi durumunda yeniden rol almak için Tom Felton ve Rupert Grint gayet olumlu açıklamalarda bulundu.
 

Fantastik Canavarlar Serisi Başarısız Oldu

Harry Potter serisinin Ölüm Yadigarları ikinci bölüm ile birlikte 2011’de sona ermesinden sonra evren farklı bir tarihte devam eden Fantastik Canavarlar serisi ile ilerlemişti. Ancak Fantastik Canavarlar serisi 5 filmlik planlamasına rağmen henüz Harry Potter serisinin başarısına yaklaşamadı.
 
Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2

Vizyon Tarihi: 13 Temmuz 2011
Yönetmen:

Yorumlar