“Hayat Sırları” Başlıyor!


Bu akşam ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan dizi ilk fragmanı ile seyirciyi ekranlara kitleyeceğinin sinyallerini verdi. 3 çocuklu sıradan bir aile olan Mustafa ve İnci Kuzgun’ un  hikayesinin anlatılacağı dizi heyecanla bekleniyor.

Dizinin başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Devrim Yakut, Olgun Toker gibi isimler yer almaktadır.

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Mustafa ve İnci Kuzgun çiftinin kimsenin bilmediği büyük sırları vardır. Mustafa ve İnci’nin 35 yıldır herkesten hatta çocuklarından bile saklamayı başardıkları bu sır ayaklarına dolanmak üzeredir. Geçmişlerinden gelen Tekgözlü bir adam, Kuzgun Ailesi için büyük tehlike olacaktır. Kuzgun Ailesi’nin büyük kızı Seher başarılı bir avukattır. Üniversite yıllarında büyük bir aşk yaşadığı başarılı film yönetmeni Burak ile aniden ayrılmaya karar vermiş ve izini kaybettirmek için eğitimine Ankara’da devam etmiştir. Yıllar sonra Burak’ın kayıp aşkını anlattığı film Seher’i Burak’ın karşısına çıkartacak ve hayatlarındaki sırları saklamak çok güçleşecektir.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler