Hazal Kaya'nın Yeni Filmi Belli Oldu

Hazal Kaya'nın Yeni Filmi Belli Oldu

Hazal Kaya, “Benden Ne Olur“ kitabının uyarlama filminde başrol olacak!

Ekranlarda görmeyi özlediğimiz ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın yeni projesi belli oldu. Hazal Kaya, Aslı Kızmaz'ın "Benden Ne Olur" kitabının uyarlaması ile sinemaya dönecek.

Aslı Kızmaz’ın Kitabı Film Oluyor

Birçok kitap, beyazperdeye uyarlanarak film haline getirilmeye devam ediyor. Uyarlama filmler arasına bir yenisi daha eklenecek. Ünlü oyuncu İlker Kızmaz'in eşi Aslı Kızmaz, 2019 yılında "Benden Ne Olur" kitabı ile okuyucu karşısına çıkmıştı. Medyapım, yeni projesi olarak bu kitabı filmlestireceğini duyurdu. Filmin başrolünde ise Hazal Kaya olacak. Daha önce Hazal Kaya'yı Behzat Ç., Bu Son Olsun, İtirazım Var, Kırık Kalpler Bankası, Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum, Maral, Bizim Hikaye gibi çok başarılı yapımlarda izlemiştik.

Benden Ne Olur Kitabının Konusu Ne?

Filme uyarlanacak olan Benden Ne Olur kitabında ise hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayan gözü kara bir kadının hikayesi anlatılıyor. Okuyucuyu hem aşk, hem eğlence, hem iş hayatının içine alan kitabın keyifli bir anlatımı var. Medyapım ilerleyen tarihlerde setin kurulacağını açıkladıktan sonra proje ile ilgili fazla bilgi vermedi. 

Yorumlar