HBO Max, Mayıs Ayında Açılıyor

HBO Max, Mayıs Ayında Açılıyor

WarnerMedia’ nın yeni dijital platformu HBO Max zengin içerik programı ile yayın tarihini açıkladı.

Netflix, Disney ve Amazon Prime Video gibi dijital platformlara rakip olma hazırlıkları içerisinde olan HBO Max, dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınına rağmen Mayıs ayında yayın hayatına başlayacağını duyurmuştu.

Sinemaseverlerin meraka beklediği yeni dijital platform HBO Max, Friends, The Big Bang Theory, South Park gibi üçüncü taraf lisanslı içerikler ve tüm Studio Ghibli filmlerinin yanı sıra Warner Bros., New Line ve DC'den Joker, Suicide Squad ve The Wizard of Oz unutulmaz filmlere, The Matrix ve The Dark Knight efsane serilere programında yer verecek.

HBO Max'in ilk çıkışına liderlik eden WarnerMedia, Nisan ayının başından sonuna kadar mevcut olan yaklaşık 500 saatlik ücretsiz HBO içeriğini ABD’ de kullanıcıya sunmuştu.  Orijinal dizilerinin bölümlerini  haftalık olarak yayınlayacak olan HBO Max’te ünlü isimler ve diğer kullanıcılar da içerik önerisinde bulunabilecek, podcast dinleme seçeneğine sahip olabilecek.

HBO Max, 27 Mayıs tarihinde ayda 14.99 dolar karşılığında kullanıcıların deneyimine sunulacak. İşte HBO Max’in YouTube kanalı üzerinden yayınladığı tanıtım videosu;

Yorumlar