HBO Yapımı Watchmen Dizisinden Yeni Fragman

HBO’nun zirveyi zorlayacağı dizisi The Watchmen’ den yeni fragmanı yayınlandı.

 Game of Thrones finalinden sonra yeni iddialı yapımın ne olacağı merakla beklenen HBO; bu yıl zirveyi Watchmen ile zorlayacak. Marvel’in yeni faz tanıtımının yapıldığı, Netflix’in The Witcher dizisinin fragmanının yayınladığı San Diego Comic-Con’da fragmanı yayınlanan Watchmen oldukça iddialı geliyor.

 

Watchmen Dizisinin Konusu

Alan Moore tarafından yaratılan aynı isimli çizgi romandan uyarlanacak dizinin daha önce Zack Snyder tarafından yönetilen bir film versiyonu da çıkmıştı. Diziyi yazıp yönetecek olan isim ise The Leftovers’ın yaratıcısı Damon Lindelof olacak. Soğuk Savaş Dönemi’nde ancak alternatif bir evrende geçen Watchmen’de süper kahramanlar nükleer bir savaşı önlemek için ortaya çıkacak ve iki kutuplu dünyayı kurtarmaya çalışacaklar. Watchmen’in çizgi roman hali Time Dergisi tarafından En İyi 100 Roman arasında gösterilmişti. Watchmen dizisi çizgi romanda yaşananları anlatmak yerine kendine özgü farklı bir hikaye kuracak. Yakın tarihte yeni Joker filmi için de buna benzer bir açıklama ile karşılaşmıştık.

Watchmen Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Yayın Tarihi

Watchmen dizisinin kadrosu son zamanlarda popüler olmuş birçok dizi ve filmde yer alan oyuncular ile dolu. Gerek HBO, gerek Netflix yapımlarından görmeye alıştığımız Watchmen dizisi oyuncu kadrosu şu şekilde; Jeremy Irons, Regina King, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Jean Smart, Tim Mison, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens. Yayınlanan fragmana göre dizinin HBO kanalındaki yayın tarihi Ekim 2019.
 

Watchmen Dizisinin Fragmanı

Yorumlar