Hilary Swank Başrollü Away Dizinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Hilary Swank Başrollü Away Dizinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Netflix, başrolde Akademi Ödüllü Hilary Swank'in yeni dizisi Away'ın tanıtım fragmanını paylaştı. Away, 4 Eylül 2020’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te

Popüler yayın platformu Netflix, yepyeni bir bilim kurgu dizisi ile merak uyandırdı. Away, son zamanlarda hasretini çektiğimiz bilim kurgu türündeki yapımlara olan özlemimizi iddialı bir proje ile dindirecek gibi görünüyor. Dizinin başrolünde Oscar ödüllü Hilary Swank yer alacak. 

Dizinin yayınlanan ilk fragmanında Hilary Swank’ in hayat verdiği Emma karakterinin uzay yolculuğu sırasında ailesi ile iletişime geçmesine şahitlik ediyoruz. Yayınlanan 43 saniyelik tanıtım fragmanında başka ayrıntılara yer verilmese bile Netflix tarafından paylaşılan resimde diğer karakteri de görme şansı yakalıyoruz.

Away Fragmanı:

Emma’nın da içinde yer aldığı uzay gemisinde Rus bir kozmonot ve mühendis olan Misha Popov, İngiliz-Gana kökenli botanist olan Kwesi Weisberg-Adebayo, Hindistan Hava Kuvvetleri savaş pilotu Ram Arya ve Çinli kimyager ve astronot Lu Want bulunuyor. 
Çok uzak olmayan bir gelecekte geçecek olan dizi, Mars’a insanlı bir uzay gemisi gönderiyor. Farklı ülkelerden katılım gösteren astronotlar her şeyin istedikleri gibi gitmesi durumunda üç sene boyunca Dünya’dan uzak bir yaşam sürdürecekler. 
10 bölümden oluşacak bir sezon ile karşımıza çıkacak olan dizi, farklı bölümlerinde beş farklı yönetmen tarafından yönetildi. Away’in oyuncu kadrosunda Hilary Swank başta olmak üzere, Josh Charles, Ato Essandoh, Mark Ivanir ve Ray Panthaki gibi ünlü isim yer alıyor. Away, 4 Eylül 2020 tarihinde Netflix’te seyircisi ile buluşacak.

 

Yorumlar