Hile Dizisi Yeni Sezonuyla Büyük Heyecan Uyandırdı

Hile’nin ikinci sezon galası 1 Aralık Cumartesi günü, Doğan Holding binasında gerçekleştirildi.

İlk sezonuyla ülkemizi hem yurtdışı web dizi festivallerinde temsil eden, hem de geniş bir izleyici kitlesi kazanan Hile’nin ikinci sezon galası 1 Aralık Cumartesi günü, Doğan Holding binasında gerçekleştirildi. Oyuncular ve misafirler yeni sezonun ilk üç bölümünü birlikte izledi. Galada BluTv ve NetD gibi kanallardan da misafirler bulunuyordu.

Filmler ve Filimler’in kendi projesi olan Hile Web Dizisinin başarısı herkesi etkiledi. Hile, ülkemizde herhangi bir ödül alamasa da Pantene Altın Kelebek Ödüllerine aday gösterildi. Dizi ilk sezonuyla yurtdışında Seoul, Cophenhagen, Miami Web Dizi festivallerinden ödül alarak ülkemizi temsil etmişti. İlk sezonu 10 bölümden oluşan Hile, 3. sezonda final verecek. Dizide Taha Ulukaya, Ebru Sarıtaş, Neslihan Ulusoy, Sezer Soykök, Andaç Ulukaya, Taner Şahin, Yunus Taha Karaaslan gibi isimlerin yanı sıra birçok sürpriz isimde yer alıyor. Eleştirel Parodi yapmasıyla tanınan  Filmler ve Filimler kanalı, YouTube’da keyifli işler gerçekleştiriyor. Kanalın kurucusu Taha Ulukaya, dizinin hem senaristliğini hem de  yönetmenliğini  kendi üstleniyor.

Filmler ve Filimler’in yapımcılığıyla; Enka Travel, Cinedb, Travelux Cappadocia ve KameraPazar sponsorluğun da desteklenen dizinin yeni sezondan ilk bölümü 10 Aralık Pazartesi günü YouTube’da yayınlanacak.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.