Hızlı ve Öfkeli Filminin Setinde Korkunç Kaza

Hızlı ve Öfkeli Filminin Setinde Korkunç Kaza

Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs&Shaw filminin setinde Vin Diesel’in dublörü 10. kattan düştü.

  Yarış ve aksiyon tutkunlarının senelerdir bıkmadan seyrettiği Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filmi olan ve bir spin-off olarak hazırlanan Hobbs&Shaw filminin sonlara yaklaşan setinde herkesi şok eden, talihsiz bir kaza yaşandı. Filmde başrolde yer alan Vin Diesel’in dublörlüğünü yapan oyunu 10 metre mesafeden başının üzerine düştü.

 

Vin Diesel’in Dublörünün Durumu Ciddi

Kısa bir süre sonra çekimleri tamamlanacak olan filmde yaşanan kaza herkesi şok etti. Vin Diesel’in dublörü bir balkon sahnesi çekiminde tam 10 metre mesafeden başının üzerine düştü. Dublörün ismi henüz açıklanmasa da helikopterle hastaneye kaldırıldığı ve durumunun ciddi olduğu biliniyor. Söylenene göre kaza balkon sahnesi çekilirken güvenlik halatının kopması yüzünden yaşandı. Olayın ardından Vin Diesel ve diğer set çalışanları gözyaşlarına boğuldu.

Set Güvenliği Tartışılacak

Son dönemlerde ülkemiz de başlarda olmak üzere birçok ülkede set güvenlikleri tartışılıyor. Set çalışanları güvenlik önlemlerinin mutlaka artırılmasını istiyor. Setlerden duyduğumuz kaza haberlerinin sayısı ise hiç az değil. Böyle kritik bir dönemde dünyaca ünlü bir Hollywood filminde yaşanan bu kaza ile birlikte ortalığın ayağa kalkması bekleniyor.
 

Ünlü Oyuncular ve Dublörleri

 
Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw

Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw

Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2019
Yönetmen:

Yorumlar