Hızlı ve Öfkeli: Hobbs&Shaw Filminden Rekor ve Hayal Kırıklığı

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs&Shaw Filminden Rekor ve Hayal Kırıklığı

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw filminden enteresan açılış.

Uzun yıllardır devam eden, 10 filme merdiven dayayan ve hala uzun yıllar boyunca devam edecek gibi gözüken Hızlı Ve Öfkeli serisinin ilk spin-off yapımı olan Hobbs&Shaw ilk haftasını geride bıraktı. Hobbs&Shaw bir rekora bir de hayal kırıklığına imza attı. Filmin dünya geneli açılış hasılatı 180 milyon doları aştı.

 

Hobbs&Shaw En Kötü Açılış Yapan İkinci Hızlı Ve Öfkeli Filmi

Aynı anda hem bir başarıya hem de bir başarısızlığa imza atarak enteresan bir iş yapan Hızlı Ve Öfkeli Hobbs&Shaw filmi tarihin en kötü açılış yapan ikinci Hızlı Ve Öfkeli filmi oldu. Veriler dünya genelinde tatmin edici olmasına rağmen ABD’de 60.8 milyon dolarda kalan film 2006 yapımı Hızlı Ve Öfkeli: Tokyo Drift filminden sonra en kötü açılış yapan Hızlı Ve Öfkeli filmi oldu. Tokyo Drift’in ABD içi açılış hasılatı 33 milyon dolardı.

En İyi Yaz Açılışı Rekoru Hobbs&Shaw Filmine Ait

Kendi serisindeki filmler arasında son sıralarda yer alan Hobbs&Shaw filmi dünya çapında bir rekora da imza attı. Geçtiğimiz hafta hem Türkiye’de hem de dünya çapında Aslan Kral filmi tarafından kırılan en iyi Ağustos ayı ve yaz açılışı rekoru artık Hobbs&Shaw filminin. 200 milyon dolara mal olan film henüz Asya bölgesinde vizyona girmedi. Asya bölgesindeki vizyon tarihi olan 23 Ağustos’un ardından filmin dünya genelinde 1 milyar doları aşması bekleniyor.
 
Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw

Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw

Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar