Hızlı ve Öfkeli: Hobbs&Shaw Filminden Son Fragman

Hızlı ve Öfkeli spin-off’u Hobbs&Shaw’dan final fragmanı yayınlandı.

Yıllar geçse de bitmek bilmeyen, bir nesli aksiyon ve araba tutkusu ile büyüten, Jason Statham ve Dwayne Johnson’ın kariyerinin temeli haline gelen Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi Hızlı ve Öfkeli: Hobbs&Shaw’dan son fragman yayınlandı.

 

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filminin Konusu

Hobbs&Shaw adından da anlaşılabileceği üzere Jason Statham’ın canlandırdığı Deckard Shaw ve Dwayne Johnson’ın canlandırdığı Luke Hobbs’un hikayesini anlatıyor. Hızlı ve Öfkeli serisinin 7. filmindeki tanışmalarından bu yana asla anlaşamayan ikili bu sefer dünyayı tehdit eden ortak bir düşmana karşı birlikte çalışacak. Eski kanun adamı Hobbs ve İngiliz ajanı Shaw; güçlü bir anarşist olan Brixton (Idris Elba) dünyayı tehdit edecek bir biyolojik silahı ele geçirdiğinde bir araya geliyor. Film Amerika’dan Ukrayna’ya kadar oldukça geniş bir alanda geçecek. Filmde yer alan mekanlardan birisi de son dönemin popüler mekanı Çernobil.
 

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Deadpool 2’den hatırladığımız ünlü yönetmen David Leitch’in yöneteceği filmin senaryo ve yapım ekibi Hızlı ve Öfkeli serisinin diğer filmleri ile hemen hemen aynı. Filmin başrollerinde ikisini normal seride de senelerdir gördüğümüz üç büyük isim var: Jason Statham, Dwayne Johnson ve Idris Elba. Filmin vizyon tarihi ise 2 Ağustos 2019.
Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw

Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw

Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar