Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw Filminden Afiş

Dwayne Johnson ve Jason Statham’ li Hızlı ve Öfkeli serisinin devam filminden afiş yayınlandı.

Hızlı ve Öfkeli serisi, tüm dünyada  5 milyon dolar hasılat elde eden sekiz filmden sonra şimdi de Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın, Luke Hobbs ve Deckard Shaw rollerini yeniden canlandırdığı, seriden ayrı ilk filmleri olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’u sunuyor.  Serinin yeni filminde Idris Elba, Vanessa Kirby ve Helen Mirren ‘ı  da izleyeceğiz. 

 
Hobbs ve Shaw, Los Angeles’tan Londra’ya, Çernobil’in zehirli çöplüğünden Samoa’nın  güzelliğine kadar evrenin dört bir yanına aksiyon taşırken Hızlı ve Öfkeli evreninde yepyeni bir kapıyı açıyor. 
 
Yönetmenliğini Deadpool 2 filmine imza atan David Leitch’in üstlendiği, senaryosunu Hızlı ve Öfkeli hikayesinin mimari Chirs Morgan’ın kaleme aldığı filmin yapımcıları ise Morgan, Johnson, Statham ve Hiram Garcia.

Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw Filminin Konusu

 
Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan iri kıyım kanun adamı Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan ve kanunları hiçe sayan serseri Shaw , 2015 yılındaki Hızlı ve Öfkeli 7’deki ilk karşılaşmalarından beri şiddetli kavgalar ve ağız dalaşlarıyla birbirlerini yenmeye çalışmışlardır. Ama siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek kötü bir biyolojik tehdidin kontrolünü ele geçirdiğinde; aynı zamanda Shaw’un kız kardeşi olan korkusuz bir hain MI6 ajanıyla birlik olduğunda bu iki ezeli düşmanın kendilerinden daha kötü olabilecek tek adamı yenmek için birlikte çalışmaları gerekecektir.
 
Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw,  2 Ağustos' ta  vizyona giriyor. 
Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw

Hızlı Ve Öfkeli: Hobbs Ve Shaw

Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2019
Yönetmen:

Yorumlar