Hobbs&Shaw'dan Idris Elba'lı İlk Kare!

Hobbs&Shaw'dan Idris Elba'lı İlk Kare!
Hızlı ve Öfkeli'nin spin-off filmi olacak olan Hobbs&Shaw filminden Idris Elba'lı ilk kare yayınlandı. Kareyi Dwayne Johnson, kişisel Instagram hesabından paylaştı.

Hobbs&Shaw filmi Hızlı ve Öfkeli'den sevilen iki karakter olan Luke Hobbs ve Deckard Shaw'ın hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda John Wick ve Deadpool 2'den tanınan David Leitch oturuyor. Filmin senaryo yazarı ise Chris Morgan. Filmin başrollerinde yani Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerinde Dwayne Johnson ve Jason Statham yer alıyor. Filmin konusu henüz bilinmiyor ama Hızlı ve Öfkeli'ye göre daha aksiyonlu ve karanlık bir film bekleniyor. Idris Elba fotoğrafındaki silah miktarından da bu anlaşılıyor gibi.

Idris Elba'nın kötü adamı canlandıracağı film ülkemizde 2 Ağustos 2019'da vizyona girecek.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I learned a long time ago (when I was a very sinful eyebrow raising villainous man in the crazy world of pro wrestling;) that heroes are only as great as their greatest villains. A pleasure to introduce the man himself @idriselba we brought in to our Fast & Furious franchise to wreak havoc, hell and mayhem on our heroes HOBBS & SHAW. The name: BRIXTON. The record: UNDEFEATED. The promise: SHOWDOWN OF ALL SHOWDOWNS. So cool having my brother @idriselba come and play in our sandbox. This one’s been years in the making!! As I always say, we either gonna get along or we gonna get it on... and fuck getting along 😈 #BRIXTON #TheConsequenceAgent #HellRaiser HOBBS & SHAW SUMMER 2019 📸 @hhgarcia41

therock (@therock)'in paylaştığı bir gönderi (

)
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2019
Tür: Aksiyon , Gerilim , 2019
Yönetmen: David Leitch