Hollywood Çöpçatanı Bowers, Film Oluyor

Hollywood Çöpçatanı Bowers, Film Oluyor

Guadagnino, Rogen ve Goldberg'i bir araya getiren filmde Hollywood'un gay erkek yıldızları için çöpçatanlık yapan Scotty Bowers anlatılacak.

Searchlight Pictures, Matt Tyrnauer'ın Scotty Bowers belgeselini beyazperdeye uyarlamaya hazırlanıyor. Uyarlama proje için Seth Rogen, Evan Goldberg ve Luca Guadagnino bir araya geliyor. "Call Me By Your Name" ile büyük başarı yakalayan Cezayir asıllı İtalyan yönetmen Luca Guadagnino, bu film ile yeni bir LGBTİQ filminin yönetmen koltuğunda oturmuş olacak. Guadagnino imzası taşıyacak filmde Hollywood'un gay erkek ünlüleri için çöpçatanlık yapan Scotty Bowers anlatılacak. Filmin seyirci ile ne zaman buluşacağı ise henüz belirlenmedi.

Filmin Konusu

Film, II. Dünya Savaşı dönemine uzanacak. Scotty Bowers, Deniz Kuvvetleri ile Iwo Jima'da savaşmıştır. Bir zaman sonra Hollywood dünyasının eşcinsel erkekleri için çöpçatanlık yapmaya başlar. 1980'li yıllarda AIDS'in dünya çapında yayılmasına kadar gizli bir iletişim ağı oluşturarak Hollywood dünyasındaki LGBTİQ+ bireyler için buluşmalar düzenler. Buluşmalar ise gizli bir şekilde benzin istasyonunda gerçekleşir. Film, Matt Tyrnauer'in çektiği belgeselden uyarlanacak. Belgesel ise Scotty Bowers'ın Full Service: My Adventures in Hollywood and the Secret Sex Lives of the Stars isimli kitabından esinlenerek hazırlanmış. Dolayısıyla film, zengin bir kaynaktan beyazperdeye uyarlanmış olacak.

Luca Guadagnino'nun Çalışmaları

Yönetmen Luca Guadagnino "Call Me By Your Name" isimli uyarlama filmi ile büyük beğeni topladı. Bu beğeni ile filmin devamı niteliğindeki "Call Me By Your Name 2" için hazırlıklara başlandı. Guadagnino aynı zamanda "We Are Who We Are" isimli dram dizisinin hayata geçirilmesiyle büyük başarı elde etti.

Yorumlar