Hosts Filminden Fragman

Noel temalı korku filmi “Hosts“tan fragman paylaşıldı.

2 Ekim 2020 tarihinde dijital platformlar üzerinden izleyicisi ile buluşacak olan Noel temalı korku filmi "Hosts"tan fragman paylaşıldı. İngiliz yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Adam Leader ve Richard Oakes oturuyor. Filmin fragmanında misafirin gelmesi ile bir gecede hayatları tepetaklak olan bir ailenin başına gelenleri görüyoruz.

"Hosts" Filminin Konusu

Bir aile, eğlenmek ve keyifli bir akşam geçirmek için komşularını Noel yemeğine davet eder. Ancak eve gelen misafirler, davet ettikleri komşular değildir. Aslında şeytani bir varlık, komşuların kılığına girmiştir. Bu şeytani varlık, Noel gecesi boyunca bu aileye korku dolu anlar yaşatır. Ailenin tüm yaşadıkları aslında her şeyin başlangıcıdır.

"Hosts" Ekibi

Oyuncu kadrosunda Samantha Loxley, Neal Ward, Nadia Lamin, Frank Jakeman, Lee Hunter gibi isimlerden oluşuyor. Filmin yapımcılığını ise Craig Hinde ve Gillan Williams birlikte üstlendi.  Adam Leader ve Richard Oakes, "Hosts" filminin yönetmenliğini paylaştı. Bu film, Leader ve Oakes'in ilk uzun metraj filmi olma özelliğini taşıyor. "Hosts"un ardından Leader ve Oakes'in birlikte çalıştığı "Dirge" isimli korku filmi için geri sayım başlayacak.

Hosts Filminin Fragmanı

Yorumlar