Hugh Jackman Ve Allison Janney'li Bad Education Filminden Fragman

Başrollerini Hugh Jackman ve Allison Janney paylaştığı Bad Education filminden fragman yayınlandı.

Dünya prömiyerini 44. Toronto Film Festivali'nde yapan, başrollerini X-Men serisindeki Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman ve I, Tonya (Ben, Tonya) filmindeki performansı ile Oscar kazanan Allison Janney'nin paylaştığı Bad education filminden fragman paylaşıldı. Bad Education, 25 Nisan'da HBO'da yayınlanacak.

Komedi, suç ve biyografi türündeki filmin yönetmenliğini Cory Finley üstleniyor. Senaryosunu kaleme alan Mike Makowsky, okuduğu lisede yaşanan olaylardan esinleniyor. Bad Education, öğrencilerin aldığı eğitimin iyileştirilebilmesi için çalışan ve komu fonlarını kendi zimmetine geçiren okul müdürünün bu süreçte yaptıklarına odaklanıyor.

Bad Education Fragmanı

Filmin oyuncu kadrosunda okul müdürü Frank Tassone'yin canlandıran Hugh Jackman, müdür yardımcısı Pam Gluckin karakterine hayat veren Allison Janney, Big Bob Spicer rolünde Ray Romano, Mary Ann rolünde Welker White, Jenny Aquila rolünde Annaleigh Ashford, Carol Schweitzer rolünde Stephanie Kurtzuba ve Rachel Bhargava rolünde Geraldine Viswanathan yer alıyor.

Toronto Film Festivali'nin ardından Bad Education, 25 Nisan tarihinde HBO'da seyircileri ile buluşacak.

Yorumlar