Hungry Eyes

Film Detayları Fragman
Hungry Eyes Film Afişi
Tür:
Yapım Yılı:
2019
Süre:
1 saat 26 dakika
Ülke:
Türkiye
Dil:
Tayca

Hungry Eyes Filmi Konusu

30 yaşındaki Muay Thai eğitmeni Leo, bundan 7 yıl önce Brezilya’nın gecekondu mahallesi olan «favela» daki zorlu yaşamından kopup Tayland’a geldi. O güne kadar tüm çevresi uyuşturucu, alkol ve yasal olmayan birçok iş ile çevriliydi. Kendini bu hayattan kurtarmak için dövüş̧ sporlarında kendini geliştirdi ve Muay Thai’nin ülkesi olan Tayland’da kendine yeni bir yaşam kurdu.

Henüz 23 yaşında dilini, kültürünü bilmediği bir ülkede bu acımasız dövüş̧ sporunun yeraltı dünyasında umduğu gibi başarılı olamadı; ancak kendi gibi insanların yol gösterici lideri oldu. Bu uyanış̧, Leo’nun hayatına yeni bir yön verip onu güçlendirmekle kalmadı aynı zamanda onların gözlerinde kendini bulduğu hayatlara da anlam kazandırdı ve Muay Thai ile adeta zorlu yaşamlarına meydan okuyan bir grup dövüşçüye de umut olmayı başardı.

Başarıya aç̧ olan gözlerini ve hırsını tekrar kazanan Leo, kendi gibi hayalleri için savaşmaktan başka hiçbir şeye sahip olmayan diğer genç̧ Brezilyalı dövüşçülere ve Taylandlı arkadaşlarına ilham vererek liderleri oldu.

Bu, Leo ve askerlerinin hikayesi...

Hungry Eyes Filmi Yorumları

Hungry Eyes Filmi Fotoğrafları