I'm Thinking of Ending Things’den Yeni Fragman

Netflix'in Charlie Kaufman imzalı “I'm Thinking of Ending Things“ filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Netflix, orijinal yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Bu sefer ünlü yönetmen Charlie Kaufman, Netflix için yeni bir uyarlama filmi hazırladı. Iain Reid'ın aynı isimli romanından uyarlanan "I'm Thinking of Ending Things" filminin, bugün yeni bir fragmanı paylaşıldı. Fragmandaki sürreal detaylar, melankolik bir kadının hikayesini konu alan filmi daha dikkat çekici kılıyor. Yönetmen Charlie Kaufman'ın büyük merakla beklenen filmi "I'm Thinking of Ending Things", 4 Eylül Cuma günü Netflix üzerinden yayınlanacak.

I'm Thinking of Ending Things Film Ekibi

Eternal Sunshine of The Spotless Mind filmiyle Oscar ödülünü kazanan Charlie Kaufman'ın yeni filmi "I'm Thinking of Ending Things" filminde de başarıyı yakalayacağı tahmin ediliyor. Hatta yönetmenin Anomalisa, Adaptation, Being John Malkovich gibi efsaneleşen filmlerindeki etki, yeni filmin fragmanında da hissediliyor diyebiliriz. Charlie Kaufman, filmde sadece yönetmen olarak yer almadı. Iain Reid’ın aynı isimli romanından uyarlama olan filmin senaryosunu da kendisi kaleme aldı. Filmin görüntü yönetmeni ise Ida, Cold War gibi önemli yapımlarla bilinen Lukasz Zal. Filmin oyuncu kadrosu Jesse Plemons, Jessie Buckley, David Thewlis ve Toni Collette gibi ünlü isimlerden oluşuyor.

I'm Thinking of Ending Things Filminin Konusu

"I’m Thinking of Ending Things" filminde seyahate çıkan bir çiftin ilişkisini izleyeceğiz. Çift, Jake'in uzak bir çiftlikte yaşayan ailesini ziyaret etmek için uzun bir yola çıkar ancak Jake'in kız arkadaşı aslında ilişkiyi bitirmeyi düşünmektedir. Kız arkadaşının melankolik hali, seyahat sırasında ikili arasında gerginliğin yaşanmasına neden olur. Ana karakterlerin içinde bulundukları ruh halleri, kırılganlıkları ve korkuları ifade bulmaya başlar.

I'm Thinking Of Ending Things Fragmanı

Yorumlar