İbrahim Büyükak ve Doğu Demirkol'dan Bayi Toplantısı Filmi Geliyor

İbrahim Büyükak ve Doğu Demirkol'dan Bayi Toplantısı Filmi Geliyor

Genç ve başarılı komedyenlerden Bayi Toplantısı filmi geliyor.

Son yılların en başarılı komedi oyuncuları arasında olan BKM’den (Beşiktaş Kültür Merkezi) yetişen, Yılmaz Erdoğan’ın öğrencileri İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol ve Onur Buldu’nun başrollerinde yer alacağı Bayi Toplantısı isimli komedi filmi duyuruldu. İbrahim Büyükak’ın kendi sosyal medya hesabından yayınladığı duyuruda filmin Büyükak tarafından kaleme alındığı anlaşılıyor.

 

Bayi Toplantısı Filminin Konusu

Çok Güzel Hareketler Bunlar yıllarından sonra 3 Adam, Yol Arkadaşım ve Küçük Esnaf gibi projelerle seyirci karşısında olmaya devam eden sempatik komedi oyuncusu İbrahim Büyükak’ın kaleminden çıkan Bayi Toplantısı filmi birbirleriyle rekabet eden üç beyaz eşya satıcısının hikayesini anlatacak. Filmden adından da anlaşılacağı üzere filmin bayilerin arasındaki tatlı rekabeti anlatması bekleniyor.

Bayi Toplantısı Filminin Kadrosu

Bayi Toplantısı filmini; Yol Arkadaşım serisini de yöneten Bedran Güzel yönetecek. Filmin oyuncu kadrosunda büyük bir BKM ağırlığı göze çarpıyor. Ahlat Ağacı filminde komedi dalı dışındaki başarılı performansı ve Ali Atay’ın Ölümlü Dünya filmindeki kahkahalara boğan rolüyle son yılların gözde oyuncusu Doğu Demirkol, ilk Çok Güzel Hareketler Bunlar programından beri komedi filmlerinin aranan ismi olan Büşra Pekin, Güldür Güldür programının yıldız ismi Onur Buldu ve yeni nesil Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın parlayan ismi Safa Sarı filmde rol alacak oyuncular. Bu ekibe Çağla Demir, Müfit Kayacan ve Hakan Salınmış eşlik ediyor.
 
Bayi Toplantısı

Bayi Toplantısı

Vizyon Tarihi: 21 Şubat 2020
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar