İlker Canikligil Koronavirüse Yakalandı

İlker Canikligil Koronavirüse Yakalandı

Youtube’da büyük bir hayran kitlesine ulaşan yönetmen İlker Canikligil; koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Sinema-Televizyon eğitiminin ardından akademisyen olarak geçirdiği yılların ardından sektöre geçen ve ülkenin sayılı reklam yönetmenleri arasına giren; son yıllarda ise çeşitli Youtube kanallarında hazırladığı içeriklerle epey tanınır hale gelen yönetmen İlker Canikligil yaptığı canlı yayınla koronavirüs testinin pozitif olduğunu duyurdu.

İlker Canikligil’in Durumu Nasıl?

Yönetmen İlker Canikligil’in durumu hakkındaki tek bilgilendirme Youtube kanalı olan Flu Tv üzerinden yaptığı canlı yayın. Bir süredir yüksek ateş ve kas ağrıları yaşayan Canikligil’in genel sağlık durumunun iyi olduğu görülüyor. Şu anda özel bir hastanede tedavi altında bulunan Canikligil’in hastalığın ve tedavinin aşamalarını video ve yayınlar halinde takipçileri ile paylaşacağı tahmin ediliyor.

İlker Canikligil Kimdir?

1972 doğumlu İlker Canikligil; sinema-tv alanında aldığı eğitimin ardından uzun yıllar akademisyen olarak hayatını devam ettirdi. 2006 senesinde akademisyenliği bırakan Canikligil; o dönemden beri ağırlıklı olarak reklam yönetmenliği yapıyor. 2014 senesinde İstanbul Film Akademi bünyesinde hem eğitmenlik yapan hem de Youtube’da oldukça popüler olan bir video serisine başlayan İlker Canikligil çok büyük bir kitle tarafından tanınır hale geldi. Kendisi günümüzde Flu Tv isimli Youtube kanalında içerik üretmeye devam ediyor.

İlker Canikligil’e Cinedb ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Yorumlar