Inception Filmi İçin 10. Yıl Kutlaması

Inception Filmi İçin 10. Yıl Kutlaması

Christopher Nolan'ın başarılı filmi “Inception“ 10. yılına özel olarak tekrar vizyona girecek.

Christopher Nolan'ın gerilim - aksiyon filmi "Inception" 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Warner Bros. Stüdyoları, 10. yıla özel olarak 21 Ağustos cuma günü filmi tekrar sinemalarda göstermeye karar verdi.  Türkiye'de "Başlangıç" olarak vizyona giren filmin tekrar gösterilmesi ile elde edilen gişe hasılatı "Tenet" için bir deneme olacak. Coronavirüs salgını nedeniyle Christopher Nolan'ın yeni filmi "Tenet"in vizyon tarihi defalarca ertelendi. "Inception"ın "Tenet" filminden önce gösterime girmesi gişe konusunda Warner Bros.'a yeni filmin gişe başarısı hakkında bir öngörü kazandıracak.

"Inception" yurt dışında 21 Ağustos tarihinde vizyona girecek. Bu tarihlerde Gerard Bush ve Christopher Renz'in yeni filmi Antebellum da vizyonda olacak. Her iki filmin de gişe hasılatının ne olacağı merak ediliyor. Ayrıca Warner Bros. "Inception"ın gösteriminde "Tenet"ten daha önce yayınlanmayan bir klibin de paylaşılacağı söylentileri yayıldı.

Inception Filmi Hakkında

Aksiyon filmi "Inception"ın oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Tom Hardy, Cillian Murphy, Ellen Page, Joseph Gordon Levitt gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmde nadir bir yetenekle Dom Cobb karakteri merkezde yer alıyor. Dom Cobb, insanlar rüya görürken bilinçaltındaki sırlarını çalmak gibi bir yeteneğe sahiptir. Bu yeteneği ile casusluk dünyasının yıldız isimlerinden biri haline gelir. Bu yetenek ile ne kadar yükselse de aslında her şeyini kaybeder. Hayatını geri almak için özel görevi yerine getirmek zorunda kalır.

Yorumlar