Ironman Marvel'da Devam Edecek Mi?

Ironman Marvel'da Devam Edecek Mi?

Robert Downey Jr.; Ironman’in geleceği ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Marvel Sinematik Evreni’nin bütün sinema rekorlarını alt üst eden Avengers serisinde Iron Man karakterine hayat veren ve son olarak Avengers: Endgame filmiyle bu süreci sonlandırdığı düşünülen Robert Downey Jr. iki gün üst üste verdiği demeçlerle ilk önce Marvel hayranlarını umutlandırdı ardından üzdü. 

Robert Downey Jr.’dan Iron Man İçin Dönüş Sinyali Gelmişti

Marvel evreninde 11 senedir Tony Stark ve Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr. verdiği bir röportajda Iron Man’in Marvel evrenine geri dönmesi mümkün mü şeklindeki bir soruya “Her şey mümkün” yanıtını vermişti. Usta aktörün bu açıklamasının ardından milyonlarca Marvel hayranı heyecanlanmış ve umutlanmıştı. Bilindiği üzere Iron Man karakterinin Avengers: Endgame filmindeki ölümü filmi izleyen herkesi üzmüştü.

Savaş Iron Man İçin Sona Erdi

Röportajda yaptığı açıklamanın ardından serinin hayranlarını umutlandıran Robert Downey Jr.; çok geçmeden yaptığı açıklamayı düzeltti. Bu seferki açıklama hayranları oldukça üzdü. Robert Downey Jr; Marvel macerasının geri dönüşü olmaksızın sona erdiğini “Savaş benim için bitti. Farklı fırsatlara bakıyorum.” açıklamalarıyla belirtti.

Yorumlar