İstanbullu Gelin 27.Bölüm!

Oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek ve Fırat Tanış gibi isimlerin yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi, ekrana gelen 26 bölümüyle izleyicisinden tam not almayı başardı.
Son bölümünün ardından da yeni bölüm fragmanını bekleyen izleyicilerin bekleyişi sona erdi.  Yayınlanan fragmanda Esma Sultan’ ın Süreyya’ya sert çıkıştığını görüyoruz. Fragmanın başında Esma'nın "Osman, Süreyya'ya aşıkmış. Bu kadın birini fitil, birini mum yapmış. Biri yandığının farkında değil, öbürü ateşiyle eriyor." dediği sahne dikkat çekti. Diğer dikkat çeken detay ise Süreyya, Faruk'un telefonuna Begüm'den gelen mesajın bildirimini görüyor. Fragmanın son sahnesinde ise Esma'nın Süreyya'ya "Bundan sonra sadece kocanla ilgilen" demesi izleyicileri meraklandırdı.

GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?
Son gelişmelerden sonra kendisine yeni bir rutin belirleyen Süreyya, Esma’nın tuhaf davranışlarına anlam verememektedir. Gelen bir haber, Adem’e hayatının en büyük mutluluğunu yaşatır. Osman’ın müdahalesi Esma ve Garip’i hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir. Konaktaki bir değişiklik Fikret’in çileden çıkmasına neden olur. Adem’in teklifi Boran ailesinde büyük depremler yaratır. Onca zaman gömülü kalmış, tüm dengeleri değiştirebilecek bir sır Esma’nın ellerinde gün yüzüne çıkacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler