İşte 2018 Haziran’ ın Beklenen 3 Filmi!

İşte 2018 Haziran’ ın Beklenen 3 Filmi!

Sinemaya bir türlü gidemeyip filmi kaçıran sinemaseverler için en sevindirici haber, hikayesiyle bizi derinden etkileyen Ayla filmini tekrar vizyona girmesi san

Ayla Başrollerinde İsmail Hacıoğlu,Çetin Tekindor, Ali Atay,Murat Yıldırım ve Taner Birsel gibi bir çok ünlü ismin yer aldığı film1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay savaş meydanında küçük bir kız bulmasını konu ediniyor. 5 yaşındaki bu Koreli kız yetimdir, nereye gideceğini bilmemektedir. Astsubay kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Kısa sürede birliğin neşesi haline gelen Ayla ile astsubay kısa sürede baba-kız gibi olurlar. Ancak 15 ay sonunda birliğin Türkiye'ye geri dönme kararı çıkar. Ayla'yı bırakıp dönmek istemeyen Süleyman Astsubay her yolu denese de Kore kanunlarını aşamaz. Küçük kızı geride bırakmak zorunda kalan Süleyman ve yetimlere uygulanan sisteme dahil olarak yetimhaneye verilecek olan Ayla son vedalarında tekrar bir araya gelmeye söz verirler. Yıllar ikiliyi yeniden buluşturacak mıdır?

 Ocean’s 8 Bütün serileri ile ilgiyi her zaman üzerine toplamayı başarmış bu yapımın başrollerinde Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna ve Helena Bonham Carter yer alıyor. Beş yıl, sekiz ay, 12 gün...ve hala devam ediyor.  İşte bu süre Debbie Ocean’ın (Sandra Bullock) ne zamandan beri hayatını soygununu planladığını gösteriyor. Bunun için neye ihitiyacı olduğunu biliyor işinde en iyi olanlardan kurulu bir takım, tabi en başta suç ortağı Lou Miller (Cate Blanchett).  Hep birlikte, uzmanlardan oluşan bir takım oluştururlar: mücevherci Amita (Kaling); dolandırıcı Constance (Awkwafina); uzman satıcı Tammy (Paulson); hacker Nine Ball (Rihanna); ve moda tasarımcısı Rose (Bonham Carter). Hedef 150 miyon dolar değerindeki elmalar. Elmaslar dünyaca ünlü aktris Daphne Kluger’ın (Hathaway), boynunda olacaklar. Daphne de, yılın en önemli organizasyonu olan Metropolitan Müzesi’ndeki galanin (Met Gala) en önemli konuğu olacak. Yakalandın! Bu yılın en merak edilen komedilerinden biri Yakalandın!, oyuncu kadrosu ile gözleri tamamen üstüne çevirmeyi başardı.Beş rekabetçi arkadaş, birinci sınıftan beri ne pahasına olursa olsun, yılda bir kez, ‘ebelemece!’ oyununu oynamaktadır. Bu yıl, oyun zamanı grubun asla yenilmeyen oyuncusunun düğününe denk gelmektedir ve bu onu kolay bir hedef haline getirmektedir. Fakat o ne ile karşılaşağını biliyordur ve hazırdır. Filmin yıldız oyuncu kadrosunda ise  Ed Helms , Jake Johnson , Annabelle Wallis, Rashida Jones, Isla Fisher, Leslie Bibb, Hannibal Buress, Jon Hamm  ve Oscar adayı Jeremy Renner  yer alıyor.

 

 

 

Yorumlar