İşte Altın Koza - Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması Finalistleri

İşte Altın Koza - Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması Finalistleri

27. Adana Altın Koza Film Festivali'nin Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması'nın Finalistleri açıklandı.

14 - 20 Eylül tarihleri arasındaki gerçekleşecek olan 27. Adana Altın Koza Film Festivali hakkında yeni detaylar açıklanmaya başladı. Yapılan son resmi açıklamada Altın Koza Film Festivali'nin Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması kategorisinde değerlendirmeye alınacak filmlerin isimlerine yer verildi. 117 kısa film başvurusunun yapıldığı Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışmasına 22 film finalist olarak seçildi. Festivalin Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması'nın jüri ekibinde sinema yazarı Banu Bozdemir, oyuncu Baran Şükrü Babacan ve yönetmen Can Evrenol yer alıyor.

Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması Finalistleri:

Belgesel Kısa Film Yarışması:

İris – Volkan Güleryüz, Dokuz Eylül Ünv.

Kimsesiz – Erhan Karahan, Batman Ünv.

Ormanın Çakalları – Tufan Yıldız, Akdeniz Ünv.

Seval – Ahmet Keçili, Çukurova Ünv.

Tülütabaklar ”Ölümsüz Kahramanlar” – Yasin Öztürk, Akdeniz Ünv.

Yeryüzü Ayakları – Ümit Güç, Çukurova Ünv.

Canlandırmalar:

Circle – Melisa Hoş, Dokuz Eylül Ünv.

Doğa’nın Macerası – Necef Mengüverdi, Dokuz Eylül Ünv.

Guguk Kuşu – Adem Akyol, Afyon Kocatepe Ünv.

Sosyal Aile – Sinan Arslan, Kütahya Dumlupınar Ünv.

Deneysel Kısa Film Yarışması:

61 Sokak No 4 – Çağıl Saydam, İzmir Ekonomi Ünv.

Girdap – Cüneyt Işık, Işık Ünv.

Görüntü Günlük – Duygu Öncel, Yaşar Ünv.

Labirent – Elif Öner, İstanbul Bilgi Ünv.

Monachopsis – Zeynep Ferda Ünal, Marmara Ünv.

Kurmaca Kısa Film Yarışması:

Esinti – Yiğit Ege Yazar, Marmara Ünv.

Mahallenin Bazı Kedileri – Emre Sefer, İstanbul Aydın Ünv.

Otis Tarda – Emre Öksüz, Mimar Sinan GS Ünv.

Perdeler – Fırat Onar, Mimar Sinan GS Ünv.

Son Akşam Yemeği – Selinay Güneş, Akdeniz Ünv.

Şeker Gıda – Ferman Narin, Mersin Ünv.

Vaveyla – Birhat Temel, Çukurova Ünv.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.