İşte Jamie Foxx'un Yeni Projesi

İşte Jamie Foxx'un Yeni Projesi

Jamie Foxx, Netflix işbirliği ile hazırlayacağı yeni projesinde hem yapımcı hem başrol olacak.

Jamie Foxx, sıradaki projesi için Netflix ile anlaştı. "Dad Stop Embarrassing Me" isimli proje için tam sezonluk anlaşma imzalayan Jamie Foxx, dizinin hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlenecek. Foxx, bu dizi için kızı Corinne Foxx ile arasındaki ilişkiden ilham aldı. Yeni komedi dizisinde David Alan Grier, Kyla-Drew, Porscha Coleman ve Jonathan Kite de rol alacak. Heather Hemmens ve Valente Rodriguez ise tekrarlayan rollerle karşımıza çıkacak. Bentley Kyle Evans, projede dizi sorumlusu ve yönetici yapımcı olarak görev alacak.

Dizinin başrolünde yer alacak olan Jamie Foxx, aynı zamanda Corinne ve Alex Avant ile beraber dizinin yapımcılığını üstlenecek. Dizinin yönetmen koltuğuna Ken Whittingham oturacak.

Baba-Kız İşbirliği Devam Ediyor!

Jamie Foxx ve kızı Corinne Foxx, "Best Shazam"da birlikte çalışmaya devam ederken; şimdi Netflix projesi için kollarını sıvamış durumda. Kızı ile ilişkisinden esinlenerek hazırladıkları bu projede ise yapımcılığı beraber üstlenecekler. Jamie Foxx, bu dizi ile ilk TV başrolü olarak kariyerinde bir ilki daha yaşayacak.

Jamie Foxx Hakkında

Jamie Foxx, Ray Charles'ı canlandırdığı "Ray" filmindeki performansı ile "En İyi Erkek Oyuncu" kategorisinde Oscar Ödülüne layık görülmüştü. Aynı yıl, "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" dalında "Collateral" filmindeki performansıyla aday olarak gösterilmişti. Ayrıca Jamie Foxx, "Jarhead", "Django Unchained", "Dreamgirls", "Law Abiding Citizen" ve "Baby Driver" filmleri ile tanınıyor. Özellikle ekranda "The Jamie Foxx Show" ile görmeye alışık olduğumuz Foxx, "Martin", "The Orlando Jones Show", "Meet the Browns", "Family Time" ve "Love That Girl!" projelerinde de yer alıyor.

Yorumlar