İşte NBC Sonbahar Takvimi

İşte NBC Sonbahar Takvimi

NBC, sonbahar aylarında hangi dizilerin yayınlanacağını açıkladı.

NBC, sonbahar aylarında yayınlanmaya başlayacak tüm komedi ve dram dizileri için oluşturduğu takvimi açıkladı. Yeni sezonun açılışı Ekim ayında, Martin Gero’nun sosyal mesafe temalı dizisi “Connecting” ve Justin Spitzer imzalı “Superstore” ile gerçekleşecek. Orijinal komedi ve dram dizilerinin yanı sıra popüler yarışma “The Voice”in yeni sezon bölümleri, Ekim ayında yayınlanacak. Kasım ayında ise “This Is Us”, “Law & Order: SVU”, “Chicago Fire”, “Chicago Med”, “Chicago P.D.” ve “The Blacklist” seyircileriyle buluşacak.  

NBC; 2021 Takvimi Hazır

NBC, sadece sonbahar aylarında değil; aynı zamanda 2021 yılında yeni sezonları ile yayın hayatına devam edecek yapımlarını da açıkladı. “Brooklyn Nine-Nine”, “Good Girls”, “Manifest”, “New Amsterdam”, “Zoey's Extraordinary Playlist” ve “Law & Order: Organized Crime”, “Mr. Mayor” ve “Young Rock” 2021 yılında yayınlanacak olan yapımlar arasında yer alıyor.  

Kanallardan Art Arda Açıklama 

ABC kanalının hemen ardından NBC ve CBS sonbahar ayları için açıklamalarda bulundu. Takvimler incelendiğinde hem hit haline gelmiş dizilere yer verildiği hem de önceden yayılmamış yapımların ön plana çıkarıldığı fark ediliyor. Sonbahar dönemi için yoğun bir yayın planı yapılmış durumda.  

NBC Yapımlarının Prömiyer Tarihleri:  

Eylül

1 Eylül - Transplant

7 Eylül - American Ninja Warrior 

10 Eylül - NBC Sunday Night Football

25 Eylül - Dateline NBC

28 Eylül - Weakest Link 

Ekim 

1 Ekim - Connecting

6 Ekim - Ellen’s Game of Games

19 Ekim - The Voice

22 Ekim - Superstore 

Kasım

10 Kasım - This Is Us

11 Kasım - Chicago Med

11 Kasım - Chicago Fire

11 Kasım - Chicago P.D.

12 Kasım - Law & Order: SVU

13 Kasım - The Blacklist

Yorumlar