İşte The New Mutants Filminin Açılış Sahnesi

İşte The New Mutants Filminin Açılış Sahnesi

Comic-Con fuarına özel olarak “The New Mutants“ filminin açılış sahnesi yayınlandı.

1970 yılından itibaren her sene San Diego'da düzenlenen çizgi roman fuarı, coronavirüs nedeniyle online olarak gerçekleştiriliyor. 23 Temmuz günü fuarda "The New Mutants" film ekibi ile bir etkinlik gerçekleştirildi. Bu etkinliğe özel olarak X-Men evreninin bir parçası olan "The New Mutants" filminin hem fragmanı hem de korku dolu açılış sahnesi katılımcılarla paylaşıldı. Açılış sahnesinde ve fragmanda yer verilen film kesitleri, filmin bol aksiyonlu ve korku dolu olduğunu bize gösteriyor. Bu özelliklerle filmin, Disney'in genel izleyici kitlesi için uygun olmadığı düşünülüyor. Coronavirüs nedeniyle bir erteleme kararı alınmazsa "The New Mutants", 28 Ağustos 2020 tarihinde izleyicisi ile buluşacak.

Comic-Con'da The New Mutants Ekibiyle Söyleşi

Comic Con kapsamında "The New Mutants" filmi için düzenlenen panele yönetmen Josh Boone ve filmin oyuncularından Maisie Williams, Anya Taylor Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Blu Hunt ve Henry Zaga katıldı. Filmin vizyona girmesine hem 20th Centruy Fox ve Disney'in birleşmesi hem de coronavirüs salgının patlak vermesi engel oluşturmuştu. Tüm zorluklara rağmen 28 Ağustos'ta yayınlanması beklenen film için yeni planlar var. Panelde yönetmen Josh Boone, filmin devamının gelmesi için pes etmeden çalışmalara devam edeceğini de özellikle belirtti.

The New Mutants Filminin Konusu

"The New Mutants" filmi, bir hastanede geçiyor. İnsanlık için tehlikeli oldukları düşünülen ergenlik dönemindeki mutantlar bu hastanede kalıyor. Psikiyatrik olarak kontrol altında tutulan genç bir mutantın, hastanedeki yatağa bağlandığı sahne ile başlayan filmde genç mutantların yaşadıkları korku dolu maceralara yer veriliyor. Hastanede karşılaştıkları garip ve ürkütücü olaylarla mücadele etmeye çalışan genç mutantlar hem kendilerini hem de arkadaşlıklarını korumak için güçlerini kullanacaklar.

The New Mutants Filminin Açılış Sahnesi ve Fragmanı

Yorumlar