Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger’li Iron Mask Filminden Fragman

Iron Mask filmi koronavirüs arasının ardından tekrar gösterime girmeye hazırlanıyor.

2019 senesinde bir Çin-Rus ortak yapımı olarak hazırlanan ve aksiyon filmlerinin iki efsane ismi Arnold Schwarzenegger ile Jackie Chan’i buluşturan Iron Mask filmi koronavirüsten yediği darbenin ardından dijital platformlarda seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin bu bir nevi ikinci vizyonu için yeni bir fragman yayınlandı.

Koronavirüsü Fırsata Çevirebilir

Sinema sektöründe üretim ve gösterimler Mart ayından yaz aylarına kadar neredeyse tamamen durdu. Yaz aylarında alınan ilk nefeslerle birlikte Tenet ve Mulan gibi yapımlar büyük bir risk alarak vizyona girmeyi denediler. Alınan sonuçlar yapımcıları tatmin etti mi bilinmez ancak büyük yapımların tamamı vizyon tarihlerini 2021 ve sonrasına ertelediler. 2020 senesinin bitmesine hala 3 aylık bir süre var ve bu boşluk bazı nispeten küçük bütçeli filmler için bir fırsata dönüşebilir. İşte 2019 tarihinde Çin’de vizyona giren Nisan ayında da Avrupa vizyonuna hazırlanırken koronavirüs darbesi yiyen Iron Mask filmi de bu boşluğu gösterime girerek doldurmaya çalışacak.

Iron Mask Filminin Konusu

Başrollerinde Arnold Schwarzenegger ve Jackie Chan’i barındıran Iron Mask filmi daha önce Viy 2: Journey to China, Journey to China: The Mystery of Iron Mask, The Mystery of Dragon Seal ve The Dragon Seal gibi isimlerle de anıldı. Film esasen 2008 tarihli The Forbidden Kingdom filminin devamı niteliğinde. Filmde 18. yüzyılda Uzak Doğu Rusya’yı haritalandırmak ve Çinli prensesleri kurtarmak isteyen bir haritacıyı takip ediyor ve farklı hikayelere sahip, Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger tarafından hayat verilmiş, karakterlerin savaşına tanık oluyoruz. Iron Mask filmi 20 Kasım’da Avrupa ve Amerika’ya yeniden merhaba diyecek.

Iron Mask Filminin Yeni Fragmanı

Journey To China: The Mystery Of Iron Mask

Journey To China: The Mystery Of Iron Mask

Yönetmen:

Yorumlar