James Bond 25 Filminin İsmi Açıklandı

Yeni James Bond filminin ismi nihayet belli oldu.

Planlama ve çekim aşamasında başına gelmedik kalmayan ve hızla “lanetli film” etiketine doğru ilerleyen 25. James Bond filminin ismi en sonunda duyuruldu. Aylardır James Bond 25 olarak adlandırılan filmin bir ismi olmadan vizyona gireceği düşünülmeye başlanmıştı. Daniel Craig’in 007 karakterine son kez hayat vereceği ve 26. film için bayrağı Lashana Lynch’e devredeceği James Bond 25 filminin adı No Time To Die (Ölmeye Vakit Yok) olacak. Bu ismi duyurmak için bir tanıtım videosu da yayınlandı.

 

James Bond 25 Filminin ve Daniel Craig’in Başına Neler Geldi

Haberin başında lanetli film olarak bahsettiğimiz James Bond 25 filmi ya da yeni ismiyle No Time To Die iki büyük aksilik yaşadı. Normalde Danny Boyle tarafından yönetilecek olan film çekimlerin başlamasından kısa bir süre sonra Boyle’un setten ayrılması ile ortada kaldı. Filmin yönetmeni olarak aylar sonra Cary Fukunaga seçildi. Bu gecikme yetmezmiş gibi çekimler başladıktan sonra başrol Daniel Craig’in sette bileği incindi. Çekimler Craig iyileşene kadar beklemek durumunda kaldı.
 

James Bond 25 No Time To Die Filminin Vizyon Tarihi

2002 Pierce Brosnan filminden bu yana 007’ye hayat veren ve bu filmle birlikte 5. ancak son kez seyirci karşısına Bond olarak çıkacak olan Daniel Craig’li James Bond 25 No Time To Die filminin vizyon tarihi 8 Nisan 2020. Bond serisinde 26. filmden sonra yeni 007’nin serideki ilk kadın ve ilk siyahi ajan olacak olan Lashana Lynch olacağı hatta Lynch’in bayrağı 25. filmde teslim alacağı söyleniyor.
 
Bond 25

Bond 25

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar